Witajcie! To moja pierwsza stylizacja na tym blogu. Nie będę zaczynać od przywitania i opowiadania o swojej osobie, ponieważ uważam, iż to zbyt pospolite. Dzisiaj stworzyłam stylizację w kolorze chabrowym (odcień niebieskiego). Jestem z niej dość zadowolona.
| Decades/shirt | PPQ/Skirt | Other World/Shoes | Voile/Belt | It Girls/Bag