środa, 3 lipca 2013

Royal blue

Witajcie! To moja pierwsza stylizacja na tym blogu. Nie będę zaczynać od przywitania i opowiadania o swojej osobie, ponieważ uważam, iż to zbyt pospolite. Dzisiaj stworzyłam stylizację w kolorze chabrowym (odcień niebieskiego). Jestem z niej dość zadowolona.


|   Decades/shirt   |    PPQ/Skirt   |    Other World/Shoes   |   Voile/Belt   |   It Girls/Bag

3 komentarze: